MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ENGİN 'in Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) Girecek Öğrencilere Yönelik Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ENGİN 'in Yükseköğretim  Kurumları Sınavı'na (YKS) Girecek Öğrencilere Yönelik Mesajı

Sevgili Gençler,

     Sizler ülkemizin aydınlık geleceğini kuracak olan ilkeli, dürüst öz değerlerine bağlı, manevi değerlersiniz. Yoğun ve yorucu bir çalışma temposunun ardından karşılaşacağınız bu sınav, sonuç ne olursa olsun, bizlerin ve ailelerinizin gözünde kıymetinizi asla düşürmeyecektir. Çabalarınızın ve emeklerinizin karşılığını almanız, en büyük dileğimizdir. 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na katılacak tüm öğrencilerimize bilgi birikiminizi en doğru şekilde ifade etmenizi temenni ediyor; hepinize gönülden başarılar diliyorum.

 

Değerli veliler,

Unutmayın ki Yüksek Öğretim Kurumları giriş ( TYT ve AYT ) sınavları çocuklarımızın sadece başarılarını ölçen bir sınavdır. Sınav sonucunda alacakları puan her ne olursa olsun geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza her zaman destek olalım ve onların ne kadar değerli olduklarını hissettirelim.

 

Kıymetli meslektaşlarım,

Öğrencilerimizi yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak için büyük emekler harcayan, birçok fedakârlıkta bulunan tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu aşamadan sonra, öğrencilerimize sorunsuz ve rahat bir sınav ortamı yaratacağınız inancıyla görevlerinizde başarılar diliyorum.

 

                                                  Emin ENGİN

 

                                         İl Milli Eğitim Müdürü


 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.