MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASKÖY İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

           İl Milli Eğitim Müdürümüz 07/11/2014 tarihinde Hasköy ilçesindeki okullarda, okullara yönelik genel amaçlı incelemelerde bulundu. Gün boyunca süren ziyarette  Pansiyonlu okullar ve köy okullarından oluşan  8  okul ziyaret edildi ve okullardaki idareci, öğretmen ve öğrencilerle yapmış olduğu sohbetlerde idarecilerin, öğretmenlerin ve öğrencilerin sorunlarını samimiyetle dinledi ve sıkıntılara yönelik gerekli notları aldı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASKÖY İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

             İl Milli Eğitim Müdürümüz 07/11/2014 tarihinde Hasköy ilçesindeki okullarda, okullara yönelik genel amaçlı incelemelerde bulundu. Gün boyunca süren ziyarette  Pansiyonlu okullar ve köy okullarından oluşan  8  okul ziyaret edildi ve okullardaki idareci, öğretmen ve öğrencilerle yapmış olduğu sohbetlerde idarecilerin, öğretmenlerin ve öğrencilerin sorunlarını samimiyetle dinledi ve sıkıntılara yönelik gerekli notları aldı.

Hasköy İlçesinde Azıklı İlköğretim köy okulunda Okulun erkek güreş takımının il bazında şampiyon olması müdürümüzü çok memnun etmiştir. Kırsal kesimde zor şartlarda eğitim ve öğrenim hayatını devam ettiren öğrencilerin kısıtlı imkanlarına rağmen elde ettikleri bu başarıyı takdire şayan olarak değerlendirdi.

2014-2014 Eğitim ve Öğretim sezonunun normal başlama tarihi olan 15 Eylülde eğitim ve öğretime başlayan okulların aksine 1 Eylülde 2014-2015 dönemi eğitim ve öğrenime başlayan Karakütük İlköğretim okulundaki idareci ve öğretmenlerin yapmış oldukları bu fedakar ve kalender davranışlarından dolayı kendilerini tebrik etti bu davranışın geleceğe yönelik bütün okullarda da gerçekleşmesine yönelik şahsi temennilerini ifade etti.

 

Çok faydalı bir ziyaretin gerçekleştirildiği  Hasköy gezisinde müdürümüz Sn. Cevdet Arslan samimiyet, azim, inanç noktalarını özellikle vurgulayarak istenildiği taktirde zorlukların aşılabileceği ve başarının elde edilebileceğini taşrada okuyan öğrencilere anlattı.

22222222222

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.