İl Milli Eğitim Müdürümüz Enver KIVANÇ'tan ÖDM Platformunu Kullanan Okullarımıza Teşekkür Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Enver KIVANÇ'tan ÖDM Platformunu Kullanan Okullarımıza Teşekkür Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/08213731_foto.jpg)
Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce "odmplatform@meb.gov.tr" adresinde şu ana kadar 5 (beş) adet paylaşılan 4. sınıflara yönelik okuma metinlerini 401 İlkokulumuzun tamamı indirerek ilgili sınıf öğretmenleriyle paylaşmışlardır. Okullarımıza gösterdikleri ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.
Enver KIVANÇ
İl Milli Eğitim Müdürü