MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Enver KIVANÇ'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Enver KIVANÇ'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Büyük bir mücadele, emek, sabır, samimiyet ve fedakârlık neticesinde ilan ettiğimiz Cumhuriyeti, Bayram coşkusuyla milletçe hep birlikte yaşıyoruz.

Çok zor şartlarda başlattığımız İstiklal Harbimizi, yeni devletimizin kuruluşunu ilan ederek taçlandırdık. Bugün eğitim felsefemizi ve hedeflerimizi topluca izleyebilme imkânı sunan 2023 Eğitim Vizyon Belgemizin dört temel unsuru olan öğrenci , ebeveyn , öğretmen ve okul üzerinden müfredatı; bilgiden beceriye, beceriden görgüye taşıyacağız.

Hepimizin müşterek vazifesi olan Milletimizin ortak eseri Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin güçlü yarınları için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmaktır. Ancak bu sayede çocuklarımızın neşesi, ailenin sıhhati, toplumun huzuru, ülkemizin refahı daim olabilir.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi, istiklal ve istikbal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum. 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Enver KIVANÇ 

İl Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.