MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Enver KIVANÇ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Enver KIVANÇ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920 günü aziz milletimizin çocuklarına hiç şüphesiz bir umut ışığı olmuştur. 

Eğitim camiasının neferleri olan bizler, dünyanın en büyük mutluluğu çocuklarımızı ilgilendiren bütün alanlarda ortak kültürümüz doğrultusunda mutlu yarınlara ulaşmak için hep beraber çalışıyoruz. Millet ödevimizin bir parçası olan çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, ruhsal, ahlaki ve sosyal gelişimi açısından önemli olan çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bu sayede onlara iki kalıcı mirası; köklerini ve kanatlarını verebileceğimize inanıyoruz. 

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgınla mücadele ettiğimiz bu yılda gönlümüzün istediği gibi çocuklarımızla kucaklaşamıyor, okullarımızda sınıflarımızda şenliklerimizi hep birlikte yapamıyoruz. Ama bu durum bizim 23 Nisan'ı yaşamamıza engel değil. Çocuklarımız evlerinde anne, baba ve kardeşleriyle birlikte bayramın neşesini, coşkusunu yaşayacaklar. 

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101. yıl dönümünde başta Meclisimizin ilk Başkanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyorum. 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hepimize kutlu olsun. 

 

Enver KIVANÇ 

Muş İl Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.