MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Emin Engin'in Yeni Yıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Emin Engin'in Yeni Yıl Mesajı

Sevinç ve Üzüntüleriyle birlikte bir yılı daha geride bırakıyoruz. "Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor.

2020 yılı için önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Muş'umuz ve Ülkemiz için duygu ve düşüncelerimizi içtenlikle tazeliyoruz, azim ve kararlılığımızı yeniden gözden geçiriyoruz.

Yeni yılda da Türk Millî Eğitimi'nin başarısı adına Muş İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimi ve gayretli bir şekilde görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

 Geleceğe dair güzel adımlar atıp harekete geçmek gerek. Başarmanın yarısı inançtır. Yapabileceğinize olan inancınız, başarıyı da beraberinde getirecektir. Modern dünyanın en önemli parametrelerinden biri de eğitimdir. Eğitim yaşama hazırlık ve meslek edinme süreci olarak algılanırken özünde yaşamla bağ kurmanın en önemli yoludur. İnsanoğlu araştırmak, öğrenmek ve gelişmek arayışındadır. Yaşadığımız çağın bilgi çağı olması, bilginin insanda son derece büyük farklar oluşturduğunun keşfedilmesi eğitimin önemini arttırmıştır. Bu sorumlulukla bizlerin yeni gelen yılda da çalışmalarımızı büyük bir duyarlılık ve özveriyle yürütmeye devam edeceğimizi bilmenizi isterim.          

 Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, Yeni yılın öğrencilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim çalışanlarımıza, velilerimize, ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dilerim.


                                                                                                                            Emin ENGİN

                                                                                                                     Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.