MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN ve 75. Yıl Ana Okulundan Anlamlı Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN ve 75. Yıl Ana Okulundan Anlamlı Ziyaret

Polis teşkilatının kuruluşunun 170. Yıl dönümü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürümü Cevdet ASLAN, 75. Yıl Anaokulu Müdiresi, öğretmen ve öğrencileri,  Muş İl Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Cemal ÇALIŞKAN ‘ı makamında ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet ASLAN “halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için büyük bir özveriyle görev yapmakta olan öncelikle şahsınızın ve tüm emniyet teşkilatının gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 75. Yıl Anaokulu Müdiresi Selda ARTIKTAY, Öğretmen ve Öğrenciler Emniyet Müdürü Çalışkan’ı tebrik ettikten sonra Öğretmen ve öğrencilerin elleriyle hazırladığı çalışmayı Sayın Ahmet Cemal Çalışkan ‘a takdim etti.

Sıcak bir karşılaşmada buluna İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet Cemal ÇALIŞKAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, öğrencilerle yakından ilgilenerek,  hediyeler vererek çocuklarımızı çok mutlu etti. Emniyet Müdürü Çalışkan, Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet ASLAN, Okul Müdiremiz Selda ARTIKTAY’a, değerli öğretmenimiz ve sevgili öğrencilerimize bu anlamlı ziyaret için şahsım ve teşkilatımız adına çok teşekkür ederek makamından uğurladı.

11

1

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.