MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

28 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla Muş İl Milli Eğitim Müdür Vekili olarak göreve başlamış bulunmaktayım.

Öncelikle Muş ve Muş'taki vatandaşlarımıza hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, beni bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum. Türkiye Cumhuriyeti'nde yüce ilimizin bu denli önemli bir mevkiinde bulunduğum için onur duyuyorum. Eğitim camiamızda öncelikle asıl mesleğim olan öğretmenlik ve ardından idari kademelerde görev aldığım zamanlardan bugüne kadar arzum; eğitimin esaslı bir neferi olmak, bu uğurda adım atarken doğru olanı yapmak, çizgisi net ve keskin bir eğitimci olmaktır. Vatanıma eğitim alanında hizmet etmeyi bir şans addediyor ve bu durumdan kıvanç duyduğumu eklemek istiyorum.

Güzide şehrimizin bir eğitim neferi olarak şehrimizi eğitim alanında çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, en önemlisi bu camianın ön saftaki neferleri olan öğretmenlerimiz ile birlikte, hak ettiği yere kavuşturma gayreti içerisinde olacağız, çocuklarımıza en güzel eğitim ve altyapı imkânlarını sağlamaya gayret edeceğiz.

Yapacağımız planlamalarla birlikte öğrencinin aklına, kalbine ve sosyal çevresine hitap edecek; milli, manevi, ahlaki değerlerine bağlı ve bu değerleri hayatına tatbik edebilen bir nesil yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız. Özellikle akademik, sosyal ve manevi gelişim alanlarında eğitimimizi yeniden şekillendirmeye çalışırken Muş'taki çalışma arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni yapmaya da gayret göstereceğiz. Eğitimi bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak, çocuklarımızı bütün yönleriyle kuşatmış bir eğitim sistemini, Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda yönetme çabası içerisinde olacağız.

Bu süreçte velilerimizin, akademik ve bilimsel camianın, sivil toplum kuruluşlarının ve eğitim dünyasının tüm paydaşlarının desteğini ve sorumluluk bilincini almalarını bekliyoruz.

Bu doğrultuda yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, en nihayetinde de Muş'umuz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

                                                                                Enver KIVANÇ

                                                               MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.