MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Enver KIVANÇ 'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Enver KIVANÇ 'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Enver Kıvanç; Bayramlar, sevince, dayanışmaya, kavuşmalara, kucaklaşmalara vesiledir; sevinçlerin paylaşıldığı özel zamanlardır. Bütün dünyaya insanî erdemleri yaşayarak ve yaşatarak gösterdiğimiz bir zaman dilimidir.

Ülkemiz üzerinde hain emelleri olan küresel güçlerin yönlendirdiği, piyon terör örgütlerinin milletimize yaşattığı acılardan dolayı bu günlerde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duymaktayız.

Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan bizlere tarifsiz duygular yaşatan, bayram atmosferinin oluşturduğu manevi hazla, birlik, beraberlik, hoşgörü ve kardeşlik duyguları içerisinde aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere Muş halkının, Milli Eğitim camiasının değerli mensupları ve ailelerinin mübarek Kurban Bayramını Kutlar, Bayramın hayırlara vesile olmasını temenni eder,

Sevgi ve Saygılarımı sunarım.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.