MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN YARIYIL DÖNEMİ KIŞ OKULU KURS ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN YARIYIL DÖNEMİ KIŞ OKULU KURS ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_01/25085030_IMG_20230124_102807.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ, Bakanlığımızın bu yıl ilk kez hayata geçirdiği "Kış Okulları" kapsamında Muş Borsa İstanbul Anadolu Lisesi, Mehmet Zafer ÇAĞLAYAN İlk-Ortaokulu, Selçuklu İlkokulu, Selçuklu İmam Hatip Ortaokukulu, Borsa İstanbul İlkokulunda gerçekleştirilen kursları ziyaret etti, öğrencilerimiz ile bir araya geldi.