MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE MESAJI

4 Haziran 2023 Pazar günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı ilimiz genelinde 184 okulumuzda, 539 salonda, 8.191 öğrencimizin katılımı ve 1.286 öğretmenimizin gözetiminde gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimizin güvenli bir ortamda girebilmeleri için gerekli olan tüm tedbirler alınmıştır.

Öğrencilerin, stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacağına inanıyoruz. Sınavlar bilgi temeline dayalı olarak anlama, yorum yapma, zamanı iyi değerlendirme, dikkat ve yeterliliklerini ölçmeyi hedeflemektedir. Bütün gücümüz ve gayretimiz, geleceğimizin teminatı kıymetli öğrencilerimizin iyi bir eğitim alması içindir. Öğrencilerimize güveniyor, bu sınav sürecinden başarıyla çıkacaklarına inanıyoruz. Öğrencilerimizi yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimize ve fedakar velilerimize teşekkür ediyor, ilimizde yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı'nda öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.

       Enver KIVANÇ

  İl Millî Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.