MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN "24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ" MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN

Saygıdeğer Meslektaşlarım:  

Öğretmenlik; toplum önünde vazifelerini ömür boyu devam ettiren, emekliliği olmayan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz yeni nesillerimizi, aklın ve bilimin rehberliğinde hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek kadar bilgili, donanımlı, dinamik, açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek ülkemiz için hayati önem taşımaktadır. Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerimizin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerdir. Ülkemizin kalkınmasının ve ileriye gitmesinin yolu hiç şüphesiz eğitimden geçmektedir.  

Güçlü bir Türkiye için güçlü bir gelecek için güzel ülkemizin insanlarını özveri ile yetiştiren öğretmenlerimizin bu saygınlığını her zaman toplumun gündeminde tutmak bizim şiarımız olacaktır.    Ülkemizin şehir merkezlerinden en ücra köylerine kadar vatanın her karış toprağında vazifelerini hakkıyla ifa eden, cefakâr ve vefakâr tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimle kutlarım.                                                                                                                

                                                                                                Enver KIVANÇ                                                                                                       

                                                                                           İl Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.