MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, TÜGVA MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ KADIN VE AİLE KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN EL SANATLARI SERGİ AÇILIŞINA KATILDI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, TÜGVA MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ KADIN VE AİLE KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN EL SANATLARI SERGİ AÇILIŞINA KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12143429_whatsappimage20240712at14.26.431.jpg)
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR, eşi Bahar Çakır Hanımefendi, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ve Muş TÜGVA İl Temsilcisi Sayın Hasan Basri MERİÇ; TÜGVA Muş İl Temsilciliği Kadın ve Aile Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen el sanatları sergisinin açılışına katıldılar.