MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, SU VERİMLİLİĞİ VE SEFERBERLİĞİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, SU VERİMLİLİĞİ VE SEFERBERLİĞİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISINA KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_02/01101828_FnzMXlaX0AE3vqe.jpg)
Sayın Cumhurbaşkanımızın eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendidin himayelerinde başlatılan Su Verimliliği ve Seferberliği Projesinin Ankara Cumhurbaşkanlığı Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen tanıtım toplantısına İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ katıldı.