MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, MİLLÎ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISINA KATILDI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, MİLLÎ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISINA KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/02084536_whatsappimage20240501at14.08.272.jpg)
Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN Başkanlığında; İl Millî Eğitim Müdürleri ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın katılımlarıyla "İl Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı" yapıldı.
Toplantıda Bakanlığın yürüttüğü eğitim politikaları ile kamuoyunun görüş ve önerilerine sunulan yeni öğretim programı taslağı başta olmak üzere tarihleri yaklaşan Liselere Geçiş Sistemi kapsamındaki merkezî sınav (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) ilişkin alınan ve alınması gereken tedbirler üzerinde duruldu.