MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, ALTINOVA İLKOKULU ÖĞRETMENLERİMİZ, ÖĞRENCİLERİMİZ VE KADIN KURSİYERLERİMİZ İLE BİRLİKTE VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR'A ZİYARETTE BULUNDU
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, ALTINOVA İLKOKULU ÖĞRETMENLERİMİZ, ÖĞRENCİLERİMİZ VE KADIN KURSİYERLERİMİZ İLE BİRLİKTE VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR'A ZİYARETTE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10095556_whatsappimage20240509at17.24.45.jpg)
İlimiz Altınova Beldesine bağlı Altınova İlkokulu öğretmen, öğrenci ve kadın kursiyerleri, Muş'un tarihi mekanlarını gezdikten sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ beraberinde Valimiz Sayın Avni ÇAKIR'a ziyarette bulundular.
Keyifli bir gezi yaptıklarını anlatan misafirlerimiz, Sayın Valimiz ÇAKIR'a teşekkürlerini dile getirip, Valimiz ile sohbet ettiler.
Nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.