MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, ALİ KUŞÇU ÖZEL EĞİTİM 3. KADEME UYGULAMA OKULU VE MUŞ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUMUZUN HAZIRLADIĞI YIL SONU SERGİSİNE KATILDI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, ALİ KUŞÇU ÖZEL EĞİTİM 3. KADEME UYGULAMA OKULU VE MUŞ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUMUZUN HAZIRLADIĞI YIL SONU SERGİSİNE KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04150342_whatsappimage20240604at10.31.29.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ, Ali Kuşçu Özel Eğitim 3. Kademe Uygulama Okulu ve Muş Özel Eğitim Meslek Okulumuzun hazırladığı Yıl Sonu Sergisine katıldı.
Sergide emeği geçen Okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.