MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ "2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI TÜBİTAK 2204-B ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ" NE KATILDI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11164017_whatsappimage20240611at16.19.34.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ, Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sancak GÜNDOĞDU ve ARGE Birimi Proje Koordinatörlerimiz "2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ödül Töreni" ne katıldılar.
İl Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ, öğrencilerimizi tebrik ederek projelerinde ve eğitim hayatlarında başarılar diledi.