MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl, İlçe Sınıf Öğretmenlerine Yönelik Eğitim Semineri Verildi.
![İl, İlçe Sınıf Öğretmenlerine Yönelik Eğitim Semineri Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/07085221_manset.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emin ENGİN'in girişimleri ile çeşitli üniversitelerimizden gelen Prof. hocalarımız tarafından ilimiz; Merkez, Malazgirt ve Bulanık ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerin yetiştirilmesine yönelik ''Eğitim bilimleri ve öğretmen yetiştirme, çocuklarda okuma kültürünün oluşturulması ve masaldan dramaya öğretmen eğitimi'' konularında seminer verildi.