MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Birincisi Olan Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu Voleybol Takımından Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a Ziyaret

İl Birincisi Olan Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu Voleybol Takımından Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a Ziyaret

Muş İlinde düzenlenen Yıldızlar Kategorisinde Voleybol Şampiyonasında Muş birincisi olan Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu Voleybol Takımı ve Okul Müdürü Muhterem Özden, Müdür Baş Yardımcısı İlyas Yaşlık, Müdür Yardımcısı Murat Durmaz ve Beden Eğitim Öğretmeni M.Şerif Dinçer,  Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Arslan, Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu Voleybol Takımını başarılarından dolayı tebrik etti. Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan, öğrencilerin bu başarıyı sadece sporda değil, eğitimlerinde ve yaşamlarında da sürdürmesi dilediğinde bulundu. Arslan;11-14 Şubat 2016 tarihlerinde Kahramanmaraş İlinde yapılacak Bölge Şampiyonasına da katılacak olan Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu Voleybol Takımı öğrencileri Hüseyin Işık, Hatemi Omur, İbrahim Güngör, Davut Özaslan, Gökmen Çakır, Umut Yılmaz, Mehmet Yılmaz, Mirkan Özdemir, Yakup Karakuş, Mazlum Sönmez, Engin Özaslan, Mesut Tektimuradlı öğrencileri tek tebrik etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Arslan, “Spor, ferdin beden ve ruh sağlığının gelişmesinin yanında, belli kurallara göre rekabet ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme zamanını içerir” dedi. Ziyaretin sonunda Milli Eğitim Müdürü Arslan, öğrencilere ve emeği geçen okul idarecilerine başarılarından dolayı tebrik ederek, takıma Kahramanmaraş’ta yapılacak bölge şampiyonasında başarılar diledi, sporcu öğrencilere çeşitli hediyeler vererek makamından uğurladı.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.