MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

75. YIL ANAOKULUNDA TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI ETKİNLİĞİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN 75.Yıl Anaokulunun düzenlediği tutum yatırım ve Türk Malları Haftası etkinliğine katılarak yaptığı açıklamada;  Sayın veliler değerli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrenciler Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında yapılan Pazar etkinliği çocuklarımızı ve siz değerle velilerimizin katılımlarıyla amacına ulaşmıştır.
75. YIL ANAOKULUNDA TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI ETKİNLİĞİ

 

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN 75.Yıl Anaokulunun düzenlediği tutum yatırım ve Türk Malları Haftası etkinliğine katılarak yaptığı açıklamada;  Sayın veliler değerli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrenciler Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında yapılan Pazar etkinliği çocuklarımızı ve siz değerle velilerimizin katılımlarıyla amacına ulaşmıştır. Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftasının önemine değindi. Okul Müdüresine, Öğretmenlerine, okul personeline ve sevgili yavrularımızın emeklerine sağlık, hepinizi gönülden kutluyorum dedi.

  75.Yıl Anaokulu Okul Müdüresi Sayın Selda ARTIKTAY Tutum Yatırım ve Türk Malları haftası kapsamında hazırlanmış olduğumuz Pazar etkinliğimize hepiniz hoş geldiniz. Yerli malları kullanmak hem ülkemiz hem de gelecek nesillerimiz için çok önemlidir. Bu bilinci böyle bir etkinlikle çocuklarımıza aşılamayı hedefliyoruz. Destekleri için öncelikle İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cevdet ARSLAN ’a, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mahmut KARAKAYA’a siz değerli velilerimize sevgili yavrularımıza çok teşekkür ederiz dedi.

2222

 

 

                 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.