MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"HER OKUL BİR ARŞİV, HER ARŞİV BİR TARİHTİR" PROJESİNİN VARTO İLÇEMİZDEKİ SERGİSİNDEN KARELER
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31100913_whatsappimage20240531at10.01.532.jpg)
"Her Okul Bir Arşiv, Her Arşiv Bir Tarihtir" projesinin Varto ilçemizdeki sergisi; İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sancak GÜNDOĞDU, Varto İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Mehmet SEVER ve Proje İl Koordinatörü Muş MEM Arge Formatörü Necmi BULAKÇIBAŞI'nın katılımlarıyla gerçekleşti.