MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"HER OKUL BİR ARŞİV, HER ARŞİV BİR TARİHTİR" PROJESİNİN BULANIK İLÇEMİZDEKİ SERGİSİNDEN KARELER
"Her Okul Bir Arşiv, Her Arşiv Bir Tarihtir" projesinin Bulanık ilçemizdeki sergisi; İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sancak GÜNDOĞDU, Bulanık İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Metin ARAL ve Proje İl Koordinatörü Muş MEM Arge Formatörü Necmi BULAKÇIBAŞI'nın katılımlarıyla gerçekleşti.