MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME İL PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

HAYAT BOYU ÖĞRENME İL PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

İlimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği artırmak amacıyla yapılan “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Sayın Valimiz Seddar Yavuz Başkanlığında Muş Öğretmenevi Toplantı Salonunda yapıldı.

Muş Öğretmenevi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Sayın Valimiz Seddar Yavuz’un yanı sıra, Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Sönmez, Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, Teftiş kurulu Başkanı Tayfur Çınar, kurum müdürleri ve temsilcileri ile Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başladı. Sayın Valimiz Seddar  Yavuz ise, toplantının  ilimizdeki resmî, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla  düzenlendiğini ifade etti.

Sayın Valimiz Seddar Yavuz konuşmasının ardından toplantıya iştirak eden ve yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Düzenlenen program, daha sonra ilimizde hayat boyu öğrenme konusundaki çalışma veri sunumların yapılmasının ardından, yürütülecek çalışmalar ile ilgili kararların alınmasıyla sona erdi.


1

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.