MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Görevde Yükselme Sınavı HK. (Önemli)
Tüm Okul Kurum Müdürlüklerinin dikkatine![Görevde Yükselme Sınavı HK. (Önemli)](/www/images/mansetresim.png)
Okulunuz- Kurumunuz personeli olup görevde yükselme sınavına(memur ve şef) başvuru da bulunup başvurusunu onaylatmayan personeller bugün 24/10/2018 Çarşamba Günü mesai saati bitimine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atama Şubesine müracaat ederek başvurularını ivedilikle onaylatmaları gerekmektedir. Konuyla ilgili personellere gerekli duyurunun yapılması hususunda bilgilerinize rica olunur.