MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BTR) Öğretmen 2. Dönem Görevlendirmesi

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BTR) Öğretmen 2. Dönem Görevlendirmesi

  Fatih Projesi ile BT araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedeflenmektedir. Proje kapsamında donanım kurulumu yapılan okullara ilgi yazıda belirtilen hususlar doğrultusunda bu donanımların ve ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği” görevlendirmeleri yapılmaktadır.    

            Bakanlığımızın ilgi yazıları ile bildirilmiş olup, bu kapsamda belirtilen esaslar doğrultusunda 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı 2. dönem (04 Şubat 2019 – 14 Haziran 2019 tarihleri arasında) Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirilmesi yapılacak olup gerekli şartları taşıyan öğretmenlerin başvuru formları ve eklerini belirtilen iş takvimine göre Okul müdürleri ilgi yazı esasları ve ekler  doğrultusunda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bildirecektir.

              İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri en geç 07 Şubat 2019 Perşembe Günü  mesai bitimine kadar web sitemizde ve yazımız ekinde bulunan Ek-2 (Fatih Projesi BT Rehberliği Görev Başvuru Formu) ve Ek-3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formunun) imzalanıp ve okul mühürü vurulmuş şekilde DYS  üzerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih Projesi birimine göndereceklerdir. İş takviminde belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular ve gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.

Aday ve Sözleşmeli Aday öğretmenlerin görevlendirilmesi yapılmayacaktır.


Resmi Yazı için Tıklayınız.

EK-1 (Fatih Projesi BTR Görev ve Sorumlulukları)

EK-2 (Başvuru Dilekçesi)

EK-3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formu)

BT Rehber Sınıf İçi Uygulama Formu

Faz1 Okul Listesi

Faz2 Okul Listesi

 

 

                    

Salih KAN

İl Bilgisayar Koordinatörü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.