MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Engelli Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası kapsamında Muş Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezi Okul Müdürü, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan’ı makamında ziyaret ederek çiçek verdiler.

 Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan; 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası kapsamında Muş Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezi Okul Müdürü, öğretmen ve öğrencilerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Antalya’da yapılan 2016 Down Sendromu Kategorisinde Masa Tenisi Turnuvasında Türkiye 3’sü olan İbrahim Süzgeç’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan; Eğitimle aşılamayacak engelin olmadığını söyleyerek, özel eğitim zor ve meşakkatli ve sabır isteyen bir iş ancak bu sabır ve ilgi ile aşılmayacak ve halledilmeyecek hiçbir durumun olmayacağını söyledi. Okul Müdürü Mahmut Yıldırım, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederek makamından uğurladı.


 13-05-2016

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.