MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ELEKTRİK - SU - DOĞALGAZ FATURALARI ÖDEME AŞAMALARI (TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ)

ELEKTRİK - SU - DOĞALGAZ FATURALARI ÖDEME AŞAMALARI (TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ)

ELEKTRİK – SU – DOĞALGAZ FATURALARI ÖDEME AŞAMALARI

 

Sayın müdürlerim 2018 Ocak ayı itibaren uygulamasına başladığımız yeni ödeme sistemini bir daha adım adım yazıyorum. Lütfen şubat ayı ödemelerinde de sorun yaşamamak için personellerinize  (şube müdürü - şef - memur) ve okul müdürlerine konuyu iletiniz.

1.      Adım; okul müdürleri aylık elektrik- su - doğalgaz faturalarını (Sayaç Okumalı) son ödeme tarihi yaklaşmadan önce (firmalardan ve belediyelerden faturaların gelmesini beklemeden irtibata geçip temin edecekler. Böyle bir mazeret sunmayacaklar.) sisteme gireceklerdir.

2.      Adım; ilçe müdürlüklerimiz aylık sistemi takip edecekler, tüm okulların fatura girişlerinin yapıldığını kontrol edip onay verecekler (Ödenen Faturalar Ödendi, Ödenmeyen ve Bütçeleştirilen Faturalar Ödenmedi seçilecektir. Hatalı olan faturalar, düzeltilmesi veya silinmesi için okullarımıza düzeltmeye gönderilecek, kesinlikle ilçelerimiz tarafından düzeltme yapılmayacaktır.),

3.      Adım; ilçe müdürlükleri sistemdeki ödenek bekleyen faturaları Bütçeleştirip mal müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

 

4.      Adım; genel müdürlüğümüzde sitemde görünen ve onaylanan fatura miktarı ile KBS (maliye) üzerinde Bütçeleştirme miktarınıza bakacak eşit ise hemen ödenek gönderecektir.

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.