MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EK DERS ÜCRET ONAYI (ÖNEMLİ!!!)

EK DERS ÜCRET ONAYI (ÖNEMLİ!!!)

Bilindiği üzere eğitim öğretim yılının başladığı aydan itibaren Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğü tarafından ek ders ücretlerinin ödenebilmesi için ek ders ücret onaylarının okul/kurum müdürlüklerince hazırlanıp, Olura gönderilmesi gerekmektedir. Ancak bir çok okul/müdürlüğümüz ek ders puantajını Müdürlüğümüze gönderdiği halde halen  ek ders ücret onaylarını göndermedikleri tespit edilmiştir.

Ek ders ücretlerinin Muş Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğü tarafından ödenebilmesi için ek ders ücret onayını göndermeyen okul/kurumlar, Bakanlığımızın talimatları ve mevcut ek ders mevzuatı doğrultusunda hali hazırda oluşturulan ders programına uygun olarak Ek Ders Ücret Onaylarını (2 nüsha, her bir sayfası imzalı ve mühürlü olacak şekilde) hazırlamaları ve 02.10.2020 mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Tahakkuk Birimine elden teslim etmeleri, sonradan ders programında değişiklik olması halinde ek ders ücret onaylarının güncellenerek olur alınmak üzere müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir. Ek derslerin zamanında yatmaması durumunda tüm sorumluluk okul/kurum müdürlüklerinde olacaktır. 

             Bilgi ve gereğini önemle rica ederim.

 

 

                                                                                                              Mehmet ÖZÇELİK

                                                                                                               İl Milli Eğitim Müdür V.

 

EK için TIKLAYINIZ.

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.