MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir-Sen Muş Şubesi Yönetim Kurulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’yi makamında ziyaret etti.

 Eğitim Bir-Sen Muş Şubesi Yönetim Kurulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’yi makamında ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Muş Şube Başkanı Mahir BARIŞAN ve yönetim kurulu, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yönetim kurulu üyeleri ile tanışmanın ardından Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sendika yönetim kuruluna teşekkür etti.

Eğitim Bir-Sen Muş Şube Başkan Mahir Barışan; Eğitimde başarının uyumlu bir çalışma ile mümkün olduğunu ve bu uyumun her ilde olduğu gibi Muş’ta da olduğunu belirterek, eğitim alanında her şeyi yapmaya hazırız, bu anlamda karşılıklı fikir alışverişi ve istişarenin önem arz ettiğini söyledi.

İlimizin eğitim öğretimi ile ilgili istişarede bulunuldu, gelişmişlik endeksinde Muş’un daha ileri seviyeye taşınması hakkında görüş alışverişi yapıldı.

 

Daha sonda Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; Ülkemizdeki demokrasi zaferinin önemine vurgu yaparak  toplumun oluşumu ve gelişiminde öğretmen ve eğitimin rolünün ne kadar önemli olduğunun bir kez daha ortaya çıktığını söyledi. Sivil toplum kuruluşları bizim paydaşlarımızdır. Özellikle eğitim iş kolu sendikalarının olumlu öneri ve görüşlerini bildirmelerini istedi. Eğitime tüm kurum ve kuruluşların katkı vermesini beklediklerini belirterek, ortak akılla hareket edildiğinde çözümü olmayan konu kalmayacağını söyledi.

 

Tekrar sendika yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek makamından uğurladı.


16-02-201716-02-201716-02-2017

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.