MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir Sen Muş Şube Yönetimi, Milli Eğitim Müdür Vekili Enver Kıvanç'ı Ziyaret Etti.

Eğitim Bir Sen Muş Şube Yönetimi, Milli Eğitim Müdür Vekili Enver Kıvanç'ı Ziyaret Etti.

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2019 yılında sözleşmeli öğretmenlikten, kadrolu öğretmenliğe geçen öğretmenlerimizin iş ve işlemlerinin eksiksiz ve zamanında düzenli yapılmasından dolayı Memur Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mahir Barışan ile Başkan Yardımcısı Murat Demir, İl Milli Eğitim Müdür V. Enver Kıvanç ve insan kaynakları bölümünde çalışan personellere teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdür V. Enver Kıvanç, konuklarına teşekkür etti. Memur Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mahir Barışansözleşmeli öğretmenlikten, kadrolu öğretmenliğe geçen öğretmenlerimizin iş ve işlemlerinin eksiksiz ve zamanında düzenli yapılmasından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan yönetici ve memur arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

            İl Milli Eğitim Müdür V. Enver Kıvanç da Eğitim Bir Sen Yönetimi tarafından yapılan bu ziyareti memnuniyetle karşılarken tüm eğitim camiası adına yönetim kuruluna teşekkürlerini ilettiler.

20-11-201920-11-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.