MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif SELVİ ve Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail YAKIŞIR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret etti.

 Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif SELVİ ve Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail YAKIŞIR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif SELVİ ve Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail YAKIŞIR’ın yanı sıra Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Mahir BARIŞAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet ÖZÇELİK, Murat DEMİR, Murat ÇELİK, Aydın GÜNGÖR, Şerafettin YILDIZ, Ercan BURSAL, Diyanet Sen İl Başkanı Ferzende ARAS Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif SELVİ; Eğitimde başarının uyumlu bir çalışma ile mümkün olduğunu ve bu uyumun her ilde olduğu gibi Muş’ta da olduğunu belirterek, eğitim alanında her şeyi yapmaya hazırız, bu anlamda karşılıklı fikir alışverişi ve istişarenin önem arz ettiğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet ARSLAN; Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Latif SELVİ ve Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail YAKIŞIR’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sendikacılık çalışmalarını önemsediklerini belirttikten sonra şunları söyledi: “Sivil toplum kuruluşları bizim paydaşlarımızdır. Özellikle eğitim iş kolu sendikalarının olumlu öneri ve görüşlerini bildirmelerini istedi. Sürekli görüş alışverişinde bulunacağımız sivil toplum kuruluşlarının eleştirilerini, önerilerini, değerlendirmelerini dikkate alarak hem çalışanlarımız için hem eğitimden faydalanan herkes için önemli adımları atma gayreti içindeyiz. Eğitim, hayatın temelini oluşturur. İstikbalimizin temsilcileri olacak olan çocuklarımıza vereceğimiz eğitimin kalitesi, yöntemi önemlidir. Her önüne gelenin müdahale edeceği bir alan değildir. Ancak bu alanda uzman olan, eğitimle meşgul olan, problemlere çözüm bulmak için didinen insanların verebileceği bilgiler, deneyimler önemlidir bizim için. Kurum olarak tüm eğitim çalışanları adına koşuşturan, ülkemiz ve ilimiz için güzel fikirler ortaya koyan herkese kucak açıyoruz. Ben tekrar size buraya kadar teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.