MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E TWİNNİNG PROJESİ YAPAN ÖĞRETMENLER VE OKULLAR ÖDÜLLENDİRİLDİLER

E TWİNNİNG PROJESİ YAPAN ÖĞRETMENLER VE OKULLAR ÖDÜLLENDİRİLDİLER

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde 2009 yılından bu yana yürütülmekte olan eTwinning Faaliyeti, müfredat kapsamındaki herhangi bir konu üzerinde farklı Avrupa ülkelerindeki öğretmen ve öğrencilerin internet üzerinden çevrimiçi ortak projeler geliştirmelerini sağlayarak öğretmenler arasında bilgi, uygulama ve deneyimlerin paylaşılmasını ve yaygınlaştırılasını hedefleyen bir uygulamadır. Öğretmenler yıl boyunca yaptıkları eTwinning projeleri ile ulusal ve uluslararası kalite etiketleri ve okullar da öğretmenlerin yaptıkları projelerden dolayı kalite etiketi levhası ile ödüllendirilirler.

 İlimizde 2020-2021 eğitim öğretim yılında yaptıkları projelerden dolayı 60 öğretmenimiz Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi, 48 okulumuz da Avrupa/Ulusal Kalite etiketi Levhası almaya hak kazanmıştır. 15.06.2022 tarihinde Muş Öğretmenevinde Kalite Etiketi Ödül töreni düzenlenmiştir. Ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver Kıvanç tarafından, 2021 yılı içerisinde eTwinning projelerini başarılı bir şekilde yürüten öğretmenlerimize Ulusal ve/veya Avrupa Kalite Etiketleri; okul müdürlerimize de Ulusal ve Avrupa Kalite Levhaları takdim edilmiştir. eTwinning İl Koordinatörlüğü olarak katkılarından dolayı Valimiz Sn. Doç Dr. İlker GÜNDÜZÖZ'e, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Enver KIVANÇ'a, ARGE Biriminden sorumlu Şube Müdürümüz Sn. Çetin HAN'a, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimine ve emeği geçen tüm okul idarecileri ve öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

16-06-2022

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.