MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BULANIK TURGUT ÖZAL İLKOKULU MÜDÜRÜ SALİH KORKMAZ VE MUHAMMED PİRAN SİR; İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'A ZİYARETTE BULUNDULAR
![BULANIK TURGUT ÖZAL İLKOKULU MÜDÜRÜ SALİH KORKMAZ VE MUHAMMED PİRAN SİR; İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'A ZİYARETTE BULUNDULAR](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12095634_whatsappimage20240712at08.45.30.jpg)
Bulanık Turgut Özal İlkokulu Müdürü Salih KORKMAZ ve Muhammed Piran SİR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'a ziyarette bulundular. Eğitimci Yazar Salih KORKMAZ kaleme aldığı kitapları İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'a takdim etti.
Nazik ziyeretleri için kendilerine teşekkür ederiz.