MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Sporculardan Müdürümüze Ziyaret

Başarılı Sporculardan Müdürümüze Ziyaret

 Muş Merkez, 100. Yıl Zafer Ortaokulunun, Badminton Gurup Müsabakalarında dereceye giren öğrencilerinden, Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a ziyaret.

 


            Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, Ağrı İlinde 11-13 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılan Okullar arası Badminton Gurup Müsabakalarında katılan ve gurup 2. Olarak Türkiye finallerine hak kazanan 100. Yıl Zafer Ortaokulu öğrencileri Yunus KARAGÜZEL, Halil ÇİFÇİ, Yakup ÖZEN, Abdullah GÜREŞ ve Cihan KÖÇ’ü tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Dereceye giren öğrencilere hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, spora ve kültürel çalışmalara verdiği önemi belirterek, İlimizin tanıtımı ve öğrencilerin sosyal gelişimleri için spor önemlidir dedi. Öğrencileri çalıştıran Beden Eğitimi Öğretmeni Ferhat KOÇLARDAN ve Okul Müdürü Ferit DEVRİME teşekkür ederek, öğrencilere 29 Mayıs- 2 Haziren 2015 tarihinde Karaman ilinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında başarılar diledi.

2

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.