MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Sporculardan Müdürümüze Ziyaret

Başarılı Sporculardan Müdürümüze Ziyaret

Muş Merkez, Vali Adil Yazar Ortaokulu öğrencisi Burak AKTAŞ, karatede “komite” ve İlyas Sami Ortaokulu öğrencileri Gülaser Şükran ERTEN, karatede “komite” ve Muhammet Taha YILDIRIM, karatede " Kata" dalında Türkiye Grup Şampiyonasında dereceye giren öğrencilerden, Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a ziyaret.

            Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, Elazığ İlinde 13-15 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılan Okullar arası Türkiye Grup Karate şampiyonasına katılan Vali Adil Yazar Ortaokulu öğrencisi Burak AKKAŞ karatede “komite” 50 kg’da 1’ci olmuş, İlyas Sami Ortaokulu öğrencilerinden Gülaser Şükran ERTEN karatede “komite” 35 kg’da 3’cü, Muhammet Taha Yıldırım karatede “komite” de 3’cü olan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Dereceye giren öğrencilere hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, spora ve kültürel çalışmalara verdiği önemi belirterek, İlimizin tanıtımı ve öğrencilerin sosyal gelişimleri için spor önemlidir dedi. Öğrencileri çalıştıran Muş Gençlik Spor İl Müdürlüğü Uluslar Arası Hakem Birliği Antrenörü Mehmet TOPAL ve okul müdürlerine teşekkür ederek, öğrencilere 27 Şubat, 1 Mart 2015 tarihinde Samsun ilinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında başarılar diledi.

2

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.