MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA’DAN MUŞ’A 2 TIR DOLUSU MASA VE SIRA YARDIMI

       İlimiz Selahaddin-i Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesine, Ankara´daki Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesinden 2 tır dolusu masa, sıra ve 10 yazı tahtası gönderildi.
ANKARA’DAN MUŞ’A 2 TIR DOLUSU MASA VE SIRA YARDIMI

        Müdürlüğümüze bağlı bu yıl yapımı tamamlanan Selahaddin-i Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi´ne Ankara´daki Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi´nden 2 TIR dolusu masa, sıra ve 10 yazı tahtası gönderildi.

         Milli Eğitim Müdürümüz  Cevdet ARSLAN, yaklaşık 2 hafta sonra eğitim- öğretime açılacak olan ve 6 milyon liraya mal olan 24 derslik okulun eksikliklerini gidermeye çalıştıklarını belirtirken Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi´ne yardımlarından dolayı teşekkür etti. 4 katlı, 200´ü yatılı olmak üzere toplam 750 öğrencisi bulunan okula masa ve sıra siparişi verdiklerini vurgulayan Arslan, şöyle dedi:

       "Onların da gelmesi ile ihtiyaçlar tamamlanacak. Eğitimde okulların birbirine yardımı çok önemli. Bu da örnek sayılabilecek bir davranış. 2 TIR´la gelen mas ve sıralar görevliler tarafından sınıflara yerleştirildi. Diğer eksiklerde kısa sürede giderilip okulu eğitim ve öğretime açarak öğrencilerle buluşturacağız." dedi.

 2

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.