MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anaokulu Öğrencilerinden Ağaç Dikim Etkinliği

Anaokulu Öğrencilerinden Ağaç Dikim Etkinliği

               Balpeteği Anaokulunda Ağaç dikim etkinliği yapıldı. Ekinliğe Muş Belediye Başkanı Feyat ASYA, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Osman Nuri ÇEVİK, Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, Milli Eğitim Şube Müdürleri Şerif TURAN, Mahmut BASKIN ve Balpeteğe Anaokulu öğrenci, öğretmen ve velilerinin katıldığı Ağaç Dikim Etkinliği yapıldı.

              Balpeteği Anaokulu Müdürü Seda AKSOY “Öğrencilerimiz kendileri de birer fidan gibiler. Diktikleri fidanlarla birlikte büyüyecekler. Ayrıca ağaç ve orman sevgisini bu yaşlarda almış oldular,”dedi.

 

              Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN “Öğrencilerimizi ağaç ve orman sevgisiyle yetiştiriyor, kendileriyle birlikte büyüyecek fidanlar diktiriyoruz. Öğrencilerimiz eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarıyor ve farkındalık oluşturuyor. Bu etkinliği gerçekleştirmemizde emeği geçen Okul İdarecilerine, Öğretmenlere ve velilerimize çok teşekkür ediyorum,” Dedi.


22222222

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.