MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adalet ve Kalkınma Partisi Millet Vekilli Adaylarından İlköğretim Haftası Nedeniyle Müdürlüğümüze Ziyaret.

Adalet ve Kalkınma Partisi  Millet Vekilli Adaylarından İlköğretim Haftası Nedeniyle Müdürlüğümüze Ziyaret.

Adalet ve Kalkınma Partisi Muş Milletvekili Mehmet Emin ŞİMŞEK ve Millet Vekili Adayları Abdulselam ER, Medeni ÇAĞLAR İlköğretim haftası dolayısıyla Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek öğrenci, öğretmen ve velilere başarılar dilediler. Milli Eğitim Müdürü Arslan; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


            Görüşmede AK Parti Millet Vekili M.Emin ŞİMŞEK ve Millet Vekili adayları Abdulselam ER, Medeni ÇAĞLAR, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilimize hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Milli Eğitim Müdürü Arslan’dan eğitimin genel sorunları ile ilgili bilgi aldıktan sonra, eğitim yatırımları, öğretmen ihtiyacı konusunda gerekli çalışmaları yapacaklarını ödenekler konusunda gerekli destekleri vereceklerini belirtiler.

 

             Daha sanra İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN ise ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek "Muş´ta görev yapan kamu kurum ve kuruluşları ile iş birliği içerisinde çalışarak, ilimizin eğitim seviyesini daha fazla yükseltebilmek için sizlerin de destekleriyle inşallah Muş eğitimini hak ettiği yere getireceğiz. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum diyerek makamından uğurladı.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.