MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Münasebetiyle Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın da Katılımıyla Balon Uçurtma Etkinliği Düzenledi
![2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Münasebetiyle Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın da Katılımıyla Balon Uçurtma Etkinliği Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2021_04/02163937_photo_2021-04-02_16-38-28.jpg)
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın da katılımıyla Balon Uçurtma Etkinliği düzenledi