MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERE EĞİTİM SEMİNERİ

             Muş Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik öğretmenevi konferans salonunda seminer düzenlendi.
ÖĞRENCİLERE EĞİTİM SEMİNERİ

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik öğretmenevi konferans salonunda seminer düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürümüz Cevdat ARSLAN; Bilgilerin paylaşıldığı oranda artacağını, mutlaka zekâ düzeyinizle olsun, diğer yönlerinizle olsun iyisiniz ama eğer bir eksiklik varsa, bir eğitim düzeyinde gerilik varsa, ben inanıyorum ki, sizlerin doğru yönlenmemeniz veya kendi gayrette geri kalmanızdan kaynaklı olduğun düşünüyorum. İşte bunun için bu gün hocamız Eğitim Uzmanı Ender GÜLTEKİN’i Mersinden çağırdık. İki seans şeklinde lise öğrencilerimize motivasyon seminerleri vereceğiz. Daha sonra velilerimize aile eğitimi semineri vereceğiz. Çünkü sizlerde ailelerle birlikte yaşıyorsunuz ve biliyorsunuz ki ailedeki iletişimin sağlıklı olması bizim ve sizlerin başarısını da önemli oranda etkileyecektir. O anlamda velilerimizin de doğru bilgilendirilmesi için böyle bir seminer düzenledik.

 

Çalıştığınız zaman başarılı olacaksınız ve inanırsanız mutlaka başaracaksınız istediğiniz yerlere gideceksiniz. Sizler gayret gösterip çalıştığınız zaman mutlaka güzel başarılar elde edeceksiniz. Temennimiz sizleri iyi yerlerde, başarılı yârlerde görmek, eğitiminizi üst düzeylerde görmeyi amaçlıyoruz. Buradaki bilgilerimizi arkadaşlarımıza anlatmalıyız. Çünkü acılar paylaştıkça azalır. Bilgiler paylaştıkça çoğalır. Öğrendiğimiz şeyleri mutlaka arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza anlatmanız lazım ki toplam olarak Muş eğitimini hep beraber kalkındıralım. Biraz daha ileri götürelim dedi.

11

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.