MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞ-DER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

        Şuurlu Öğretmenler Derneği (Öğ-Der) Muş şubesi yönetim kurulu üyeleri müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN´ı  makamında ziyaret etti.  
ÖĞ-DER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

 

            Şuurlu Öğretmenler Derneği (Öğ-Der) Muş şubesi yönetim kurulu üyeleri müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN´ı  makamında ziyaret etti.

 

            Ziyaret sırasında derneğin faaliyetleri hakkında Dernek Başkanı Fatih ÖZDEMİR şu bilgileri verdi. Değerli meslektaşlarımızla beraber milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak ve genç nesillere de yaşatmak için fikir alışverişinde bulunmak, eğitim- öğretimdeki aksaklıklar ve sıkıntıları çözmek için çalışan bir kuruluş olduklarını söyledi.

 

            Aynı konuda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN ´da bu gibi çalışmaları desteklediğini şuurlu nesillerin yetişmesi için gönül birliği yapmanın elzem olduğunu vurgulayarak, şuurlu nesiller yetiştirmede öğretmenlerin rolü büyüktür. Bu konuda öğretmenlerimize fedakarlık düşmektedir diyerek, öğretmenlik yıllarından örnekler verdi. Dernek üyelerine başarılarak dileyerek güzel olan her türlü faaliyetlerde kendilerine yardımcı olacağını söyledi.

 

 1

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.