MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN ÜÇ YETİM KARDEŞİ VAR

      İHH. Muş Şubesi Başkanı Hasan KONUŞUK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret ederek, “ Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.  
 MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN ÜÇ YETİM KARDEŞİ VAR

                İHH. Muş Şubesi Başkanı Hasan KONUŞUK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret ederek, “ Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

 Müdürümüz projenin önemini anlatarak; Güzel bir gelecek düşleyen çocuklarımız ve gençlerimizle ihtiyaç sahibi yetim çocukların, Bakanlığımızın olurlarıyla tüm okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullar ile özel okullarda ve Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı  Kur’an kurslarında ki öğrencilerle buluşturarak, çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren bilinçli, yardımsever başkalarının dertleriyle dertlenen duyarlı insanlar olarak yetiştirilebilmesini  esas almaktır.” dedi.

Bu ayki Değerler Eğitimi konumuz “iyiliktir” bize kalacak yaptığımız iyilikler olup, gençlerimize ve çocuklarımıza özelliklede yetim çocuklarımıza sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.

Bu bağlamda müdürlük olarak üç yetim çocuğumuza sahip çıkarak yetim çocuklarımızla kardeş olmanın önemini vurguladı.

Memnuniyetlerini dile getiren İHH. Muş Şubesi Başkanı Hasan KONUŞUK ve Yönetim Kurulu Üyeleri teşekkürlerini bildirerek, kurumumuzun örnek olduğu, diğer kurumlarında bu duyarlılığı göstereceklerini temenni ederek ayrıldılar.

 

 

11

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.