MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asil Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

İlçe Kaymakamlıkları Tüm Okul ve Kurum Müd.
Asil Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

Duyuru İçin Tıklayınız 

Ek Duyuru İçin Tıklayınız 

 

Ek-1 Naklen Yer Değişikliği Listesi 

 

(Düzeltme)

GENEL HUSUSLAR

I.       Bina Sınav Komisyonunun Yapacağı İşler ve Dikkat Edeceği Hususlar başlığı altında yer alan,

“Sınavın bitiminden sonra salon başkanları tarafından getirilen ve içinde cevap kâğıtları, salon yoklama listeleri, varsa diğer sınav evrakının bulunduğu ağzı kapatılmış sınav güvenlik poşetlerini ve sınav güvenlik poşeti dışında getirilen soru kitapçıklarını imza karşılığı teslim alır.”  İfadesinde “sınav güvenlik poşeti dışında getirilen soru kitapçıklarını”  kısmı sehven yer almış olup, geçerli olan uygulama aşağıdaki gibi olacaktır.

“Sınavın bitiminden sonra salon başkanları tarafından getirilen ve içinde soru kitapçıkları, cevap kâğıtları, salon yoklama listeleri  varsa diğer sınav evrakının bulunduğu ağzı kapatılmış sınav güvenlik poşetlerini imza karşılığı teslim alır.” 

 

            (İlave)

 

        ENGELLİ ADAYLARLA İLGİLİ DUYURU başlığı altında yer alan,

“Yerleştirme sırasında gerekli tedbir alındığı için engelli adaylara sınavda ek süre verilmeyecektir.” ifadesi yer almıştır.

 

Ancak, engelinden dolayı okuyucu-kodlayıcı nezaretinde sınav yerleştirmesi yapılan adaylara 15(on beş) dakika ek süre verilmesi uygun görülmüştür.

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 212 10 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.