MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Performans Değerlendirme İşlemleri ve Güncellemeler

İlçe Kaymakamlıkları Tüm Okul ve Kurum Müd.
Aday Performans Değerlendirme İşlemleri ve Güncellemeler

 

 

Son yapmış olduğumuz 40000 öğretmen atamasıyla göreve başlayan öğretmenlerimizin aday performans iş ve işlemleri hizmetinize açılmıştır. Bu durumdaki öğretmenlerimizin ilk girişleri Aday Ekle kısmından kurum tarafından yapılacak daha sonra ise danışman, müdür ve müfettiş atamaları gerçekleştirilecektir. Bu iş ve işlemler daha önceden size gönderilen Word belgesindeki yönergelere göre yapılacaktır.

 

  Aday performans değerlendirme modülünde bir takım güncelleştirmeler yapılmıştır. Bunlar:

 1)  Adayın ikinci ve üçüncü performans değerlendirme puanları ancak daha önceki değerlendirmeleri tamamlandığında gerçekleştirilebilecektir.

 

2)         2)    Adayın danışman, müdür ve müfettiş atamaları tamamlanmadan değerlendirme iş ve işlemleri yapılamayacaktır.

 İllerimizin yapılan bu güncelleştirmeler doğrultusunda danışman, müdür ve müfettiş atamalarını eksiksiz yapması amaçlanmıştır. Yapılan teknik incelemelerde bunların yapılmamasının aksaklıklara neden olduğu görülmüştür.

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 212 10 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.